• 0903 288 241
  • gfs@gfs.sk
  • Cyprichova 10, 831 54 Bratislava
  • 08:00 - 14:00

Ako vyhľadávať

Vyhľadávanie náhradných dielov podľa zariadení

Ak hľadáte náhradný diel podľa zariadenia (prístroja) vyberte si typ zariadenia, do ktorého hľadáte náhradný diel, napr. konvektomaty, mrazničky, umývačky riadu a podobne. Zobrazí sa vám katalóg všetkých náhradných dielov na vybrané zariadenie. Na stránke katalógu náhradných dielov je možné filtrovať podľa aplikácie náhradného dielu a podľa výrobcu. Využite tento filter na zúženie katalógu náhradných dielov. Skôr sa tak dostanete k tomu, čo hľadáte.

Vyhľadávanie náhradných dielov podľa výrobcov

Ak hľadáte náhradný diel podľa výrobcu vyberte si v abecednom zozname výrobcu, od ktorého hľadáte náhradný diel, napr. Electrolux, Zanussi, Lainox, Unox a podobne. Zobrazí sa vám katalóg všetkých náhradných dielov od vybraného výrobcu. Na stránke katalógu náhradných dielov je možné filtrovať podľa aplikácie náhradného dielu a podľa divízie výrobcu. Využite tento filter na zúženie katalógu náhradných dielov. Skôr sa tak dostanete k tomu, čo hľadáte.

Vyhľadávanie náhradných dielov vyhľadávačom

Ak hľadáte náhradný diel vyhľadávačom umiestneným v hlavičke portálu dielygastro.sk, kliknite do lišty vyhľadávača a začnite písať. Napíšte názov prístroja, náhradného dielu alebo názov výrobcu. Po napísaní prvých troch znakov sa Vám zobrazí ponuka, v ktorej uvidíte kategórie náhradných dielov súvisiacich s vašim popisom. Kliknite na kategóriu, ktorá zodpovedá Vašim požiadavkám. Budete presmerovaný priamo na katalóg náhradných dielov. Ak sa v zobrazenej ponuke nenachádza vami požadovaný náhradný diel, skúste vyhľadávanie podľa prístrojov alebo výrobcov.

Vyhľadávanie v PDF katalógoch

Vyhľadávanie je možné aj v PDF katalógoch. Tie sú triedené podľa určenie a výrobcu. Ak náhradný diel nájdete v PDF katalógu, pre odoslanie dopytu je potrebné odoslanie kontaktného formuláru, ktorý nájdete na stránke kontakt. V takom prípade prosím o čo najpodrobnejšiu identifikáciu náhradného dielu podľa PDF katalógu, v ktorom ste náhradný diel našli.

Nenašli ste náhradné diely, ktoré potrebujete?

Ak ste nenašli to, čo hľadáte alebo máte pochybnosti či sú náhradné diely, ktoré ste našli kompatibilné s Vašim zariadením, kontaktujte nás. Kontaktné údaje nájdete na stránke kontakt. Radi Vám pomôžeme a vyhľadáme to, čo potrebujete! 

Nenašli ste,
čo ste hľadali?
Napíšte nám!

Náhradné diely pre gastro zariadenia

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám a my sa Vám ozveme!

Meno Vyplňte meno
Priezvisko Vyplňte priezvisko
Spoločnosť
Telefón Nesprávny formát
E-mail Nesprávny formát
S čím Vám pomôžeme? Napíšte mám, čo potrebujete
Použite prosím väčšie rozlíšenie
Použite prosím väčšie rozlíšenie