• 0903 288 241
  • gfs@gfs.sk
  • Cyprichova 10, 831 54 Bratislava
  • 08:00 - 14:00

Často kladené otázky

#1 Funguje portál dielygastro.sk ako e-shop?

Napriek tomu, že portál dielygastro.sk tak vyzerá, nejde o e-shop. Portál dielygastro.sk slúži na prezentáciu náhradných dielov, príslušenstva a náradia pre profesionálne gastro zariadenia. Ide o online katalóg, v ktorom si môžete vytvoriť svoj nezáväzný dopyt, odoslať nám ho.

#2 Môžem prostredníctvom portálu dielygastro.sk vytvoriť záväznú objednávku?

Keďže portál dielygastro.sk nie je e-shop, nie je prostredníctvom neho možné vytvoriť záväznú objednávku (objednávka vzniká až na základe akceptácie cenovej ponuky). Keďže na portáli nie sú uvádzané ceny náhradných dielov, príslušenstva a náradia pre profesionálne gastro zariadenia, a ani stav skladu, portál ako aj dopyt, ktorý odošlete, má informatívny charakter.

#3 Je odoslaný dopyt z portálu dielygastro.sk záväzný?

Odoslaný dopyt z portálu dielygastro.sk nie je záväzný. Rovnako, ako aj samotný portál má odoslaný dopyt informatívny charakter. Z odoslaného dopytu nevzniká žiadny právny vzťah. Odoslaný dopyt sa nepovažuje za záväznú objednávku. Na strane odosielateľa dopytu nevznikajú žiadne povinnosti.

#4 Ako sa dozviem cenu produktov na portáli dielygastro.sk?

Portál dielygastro.sk má informatívny charakter a nie sú na ňom uvádzané ceny. Po vytvorení a odoslaní dopytu Vám vypracujeme cenovú ponuku, ktorú Vám zašleme na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali ako svoj kontaktný údaj. Ak Vám tento spôsob nevyhovuje, môžete nám aj napísať, alebo zavolať. Kontaktné údaje nájdete na stránke kontakt.

#5 Je cenová ponuka, ktorú mi pošlete záväzná?

Cenová ponuka, ktorú Vám zašleme ako reakciu na Váš dopyt nie je záväzná. Z cenovej ponuky nevzniká žiadny právny vzťah. Na strane odosielateľa dopytu nevznikajú žiadne povinnosti. Cenová ponuka má informatívny charakter.

#6 Kedy sa stáva cenová ponuka záväznou a vzniká záväzná objednávka?

Prostredníctvom portálu dielygastro.sk nie je možné vytvoriť záväznú objednávku ako na e-shope. Záväzná objednávka vzniká až Vašou akceptáciou nezáväznej cenovej ponuky, ktorá je reakciou na nezáväzný dopyt. Akceptáciou sa nezáväzná cenová ponuka stáva záväznou.

#7 Môžem Vás navštíviť?

Samozrejme, radi Vás privítame v našich priestoroch na adrese Cyprichova 10, 831 54  Bratislava, v pondelok až piatok, v čase od 8.00 do 14.00. Kontaktné údaje aj s mapou, ako sa k nám dostať nájdete na stránke kontakt. Radi Vám poradíme a čaká na Vás aj občerstvenie.

Nenašli ste,
čo ste hľadali?
Napíšte nám!

Náhradné diely pre gastro zariadenia

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám a my sa Vám ozveme!

Meno Vyplňte meno
Priezvisko Vyplňte priezvisko
Spoločnosť
Telefón Nesprávny formát
E-mail Nesprávny formát
S čím Vám pomôžeme? Napíšte mám, čo potrebujete
Použite prosím väčšie rozlíšenie
Použite prosím väčšie rozlíšenie